• Pon - Pt - 8:00 - 16:00
  • Sob - Nd - ZAMKNIĘTE

Do kogo kierujemy Nasze oferty?

Do kogo kierujemy Nasze oferty?

Sport i rekreacja

Jeżeli znudziły Ci się już klasyczne rowery, zapoznaj się z niesamowitą wygodą i komfortem rowerów trójkołowych. Nasze rowery poziome to relaks, sport i turystyka w komforcie jakiego inni rowerzyści pozazdroszczą ci na trasie. Nasze Tandemy zapewnią możliwość cieszenia się wspólnymi przejażdżkami wszystkim tym którzy tego chcą lub po prostu nie mogą sami jeździć na rowerze.

W połączeniu z wydajnymi i mocnymi silnikami Shimano, Van Raam oraz Bafang nasze rowery potrafią być prawdziwymi zdobywcami kilometrów i górskich szlaków.

Potrzeby Indywidualne

Jeżeli jazda na rowerze dwukołowym sprawia Ci problem lub z różnych przyczyn jest wręcz niemożliwa, możemy zaoferować rowery trójkołowe lub poziome o różnej pozycji i geometrii jaką zajmuje rowerzysta jak i różnych budowach ram. Rowery pionowe, poziome, leżące.  

Dla osób które nie mogą same prowadzić roweru posiadamy szeroką ofertę tandemów. Od klasycznych dwukołowych po tandemy trójkołowe czy też w układzie poziomym.

Instytucje opieki medycznej

Chcesz zachęcić swoich klientów do ćwiczeń lub zaoferować im aktywność na świeżym powietrzu? W takim razie sprawdź możliwości, jakie możemy Ci zaoferować dzięki naszej kolekcji rowerów trójkołowych, tandemów, rowerów duo i rowerów inwalidzkich.

Nasze rowery pozwalają na aktywny lub pasywny udział rowerzysty w jeździe. 

Pozycja jaką zajmuje rowerzysta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb fizycznych związanych z nabytą lub wrodzoną niepełnosprawnością.

Możliwość zabrania ze sobą rollatora lub uchwytu na kij, aby mniej mobilni pasażerowie mogli zrobić sobie przerwę podczas postoju.

Oferujemy również szeroki zakres możliwości dopasowania korb, pedałów i napędów do potrzeb ortopedycznych począwszy od specjalnych pedałów po napęd ręczny.

Skontaktuj się z Nami już teraz!

Contact Form Demo (#9)